معرفی معین برسی سرحدات

mobta-af
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۸:۲
mobta

سه شنبه ۲۳ رجب المرجب ۱۴۴۴

معین برسی سرحدات، وزارت امورسرحدات، اقوام وقبایل طی  محفلی به مسئولین وکارمندان  این وزارت معرفی گردید.

این محفل که در تالار جلسات وزارت برگزار گردیده بود،  در آن الحاج ملا نورالله نوری سرپرست وزارت امورسرحدات، اقوام وقبایل، معین مسلکی، روسا و کارمندان  اشتراک ورزیده بودند.

در نخست الحاج ملا نورالله نوری بدست آوردن هر وظیفه را یک مسئولیت بزرگ خوانده گفت: به هر اندازه که وظیفه بزرگ می شود، مسئولیت های ما نیز سنگین می گردد، هر وظیفه و مسئولیت از جانب الله(ج) یک امتحان می باشد، خداوند(ج) دراین امتحان ما را کامیاب بگرداند.

وی در صحبت های خویش درمورد الحاج مولوی محمد اسماعیل غزنوی معین جدید به اشتراک کنندگان گفت: مولوی محمد اسماعیل غزنوی در دوره حاکمیت گذشته امارت اسلامی تا اکنون  مسئولیت های مختلف را با اخلاص کامل انجام داده است و در دوره جهاد بیست ساله هجرت، زندان وزحمات زیادی را متحمل  گردیده، در مسئولیت جدید برای شان دعای موفقیت می کنیم.

Mobta

محترم غزنوی قبل از این بحیث رئیس جرگه های وزارت امور سرحدات، اقوام وقبایل ایفای وظیفه می نمودند که اکنون به اساس حکم امیرالمومنین بحیث معین برسی سرحدات این وزارت تقرر حاصل کردند.

سپس مولوی کریم شاه تیلوی رئیس منابع بشری حکم امیرالمومنین که در مورد مقرری معین جدید بود را به خوانش گرفت.

در اخیر محفل الحاج مولوی محمد اسماعیل غزنوی گفت:  الله( ج) را شکر گذار هستم که به ما یک نظام اسلامی مستقل داده و از خداوند(ج) خواستار توفیق در مسئولیت جدید خود می باشم، خدا کند مسئولیت خود را که حفاظت از سرحدات کشور می باشد،  به وجه احسن به پیش ببرم ودر قسمت خدمت به کشور وجیبه اسلامی و ایمانی خود را به وجه بهتر و صادقانه انجام دهم.

محفل با دعائیه خاتمه یافت.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۱ - ۱۳:۵۸
Background image

منازعه میان دو خانواده در ولایت بلخ حل گردید


۱۲/۱۱/۱۴۴۵

منازعه میان دوخانواده در منقطه تلی گک ولسوالی دولت آباد ولایت بلخ که یک سال قبل بوجود آمده بود، از سوی ریاست امورسرحدات، اقوام وقبایل آن ولایت در هماهنگی با کمیسیون حل. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۴:۲۶
Background image

با خانواده های سیلاب زده در ولایت تخار کمک صورت گرفت

۱۰/۱۱/۱۴۴۵

در هماهنگی با  وزارت امور سرحدات، اقوام و قبایل و همکاری مالی مؤسسه ( کمک های جرمنی برای اطفال افغان) برای (۱۰۱) خانواده سیلاب زده در ولسوالی چال ولایت تخار ۹ قلم مواد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۵ - ۱۵:۴۳
Background image

امضای تفاهم نامه با مؤسسه ځلاند افغان

۶/۱۱/۱۴۴۵

مولوی محمد علی جان احمد معین جرگه ها و هماهنگی امور قبایل وزارت اموسرحدات، اقوام و قبایل با مؤسسه ځلاند(ZAO) تفاهم نامه همکاری دوجانبه را به امضا رسانید. به اساس این تفاهم. . .

BACK TO NEWS