سرپرست وزارت امور سرحدات، اقوام وقبایل با والی کندهار دیدار نمودند

mobta-af
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۸:۵۱
Mobta

سه شنبه ۹ رجب المرجب ۱۴۴۴

الحاج ملا نورالله نوری، سرپرست وزارت امور سرحدات، اقوام وقبایل در جریان سفر رسمی شان امروز سه شنبه با حاجی محمد یوسف والی ولایت کندهار دیدار نمودند.

در این ملاقات محترم وفا والی ولایت کندهار از سفر سرپرست وزارت امور سرحدات، اقوام وقبایل به این ولایت ابراز خرسندی نموده افزود، همه اقوام ساکن ولایت کندهار در فضای اخوت وبرادری زندگی می نمایند و در کنار نظام خود ایستاده اند.

در ادامه این نشست الحاج ملا نورالله نوری در مورد حل اختلافات قومی در این ولایت، رسیدگی به مشکلات و خواسته های تمام اقوام ساکن کندهار و حمایت از نظام به تفصیل صحبت کردند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۶:۱۷
Background image

برگزاری نشست بزرگ ثبات نظام اسلامی ، وحدت و انسجام مردم در ولایت پنجشیر

چهارشنبه ـ ۱۱/۱/۱۴۴۶

وزارت امور سرحدات، اقوام و قبایل نشست بزرگ مردمی را تحت عنوان ثبات نظام اسلامی، وحدت و انسجام میان مردم را با اشتراک الحاج مولوی محمد علی جان احمد معین جرگه ها و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۱۹:۳۲
Background image

دو منازعه جداگانه که در ولایت سمنگان میان مردم مشکلات را به وجود آورده بود حل و فصل گردید

دو منازعه در ولایت سمنگان یکی آن در نتیجه حادثه ترافیکی در اثر آن یک تن کشته شده بود و دیگر آن میان دو شخص در اثر برخورد فزیکی به میان امده بود، ازسوی آمریت امور سرحدات، اقوام و قبایل. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۴:۳۹
Background image

تدویر نشست تحت عنوان ثبات نظام اسلامی، وحدت وانسجام مردم در ولایت لوگر

چهارشنبه ۴ محرم الحرام ۱۴۴۶    
 
الحاج ملا نورالله نوری سرپرست وزارت امورسرحدات، اقوام و قبایل، مولوی محمد علی جان احمد معین جرگه ها و هماهنگی امور قبایل و هیئت همراه شان در جریان سفر. . .

BACK TO NEWS