تدویر نشست تحت عنوان ثبات نظام اسلامی، وحدت وانسجام مردم در ولایت لوگر

khoram_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۴:۳۹
ناسته

چهارشنبه ۴ محرم الحرام ۱۴۴۶    
 
الحاج ملا نورالله نوری سرپرست وزارت امورسرحدات، اقوام و قبایل، مولوی محمد علی جان احمد معین جرگه ها و هماهنگی امور قبایل و هیئت همراه شان در جریان سفر خود به ولایت لوگر نشست بزرگ مردمی را تحت عنوان  ثبات نظام اسلامی، اتحاد و انسجام مردم در آن ولایت برگزار نمودند.
در این نشست صدها عالم دینی، بزرگان قومی و مردم عام مرکز و ولسوالی های ولایت لوگر اشتراک نموده بودند.

در ابتدا عالمان دینی  و متفذین قومی در صحبت های خود گفتند: مردم در کنار نظام اسلامی قرار دارند، برای پیشرفت و انکشاف کشور با  نظام مشترکاً تلاش می کنند، آنان همچنان بر وحدت وانسجام میان اقوام تاکید ورزیده، ضمن حمایت از نظام اسلامی برای حفظ ثبات وعده همکاری همه جانبه را سپردند.

سپس شیخ حضرت ولی حقانی رئیس جرگه ها و هماهنگی امور قبایل سخنرانی نموده گفت: اسلام حق همه را داده است، ملت و حاکم مکلف هستند که حقوق همدیگر را در نظر بگیرند، لله الحمد در نظام کنونی حقوق همه ملت محفوظ است.

مولوی محمد علی جان احمد معین جرگه ها و هماهنگی امور قبایل در این نشست بیان داشت: به برکت قربانی های مردم الله ج ما را به منار بلند پیروزی رساند، بزرگان نظام اسلامی متوجه مشکلات مردم هستند، شب و روز در تلاش این هستند که به مشکلات آنان رسیدگی نمایند.

در اخیر الحاج ملا نورالله نوری سرپرست وزارت امورسرحدات، اقوام و قبایل در جریان صحبت های شان از همکاری مردم، قربانی های فرزندان آنان در جریان جهاد بیست ساله، حاکمیت نظام اسلامی یادآوری وستایش نموده افزودند، حفاظت از سرحدات، فریضه ما می باشد، ما انچ انچ خاک افغانستان را از نظر خود تیرکرده ایم و دیده ایم، سرحدات کشور ارزشهای افغانها است، یک وجب خاک افغانستان برای ما از سرکرده زیاد ارزش دارد.
محفل با دعائیه ثبات و پایداری امارت اسلامی افغانستان و تحکیم  وحدت ملی در میان مردم  خاتمه یافت.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۶:۱۷
Background image

برگزاری نشست بزرگ ثبات نظام اسلامی ، وحدت و انسجام مردم در ولایت پنجشیر

چهارشنبه ـ ۱۱/۱/۱۴۴۶

وزارت امور سرحدات، اقوام و قبایل نشست بزرگ مردمی را تحت عنوان ثبات نظام اسلامی، وحدت و انسجام میان مردم را با اشتراک الحاج مولوی محمد علی جان احمد معین جرگه ها و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۱۹:۳۲
Background image

دو منازعه جداگانه که در ولایت سمنگان میان مردم مشکلات را به وجود آورده بود حل و فصل گردید

دو منازعه در ولایت سمنگان یکی آن در نتیجه حادثه ترافیکی در اثر آن یک تن کشته شده بود و دیگر آن میان دو شخص در اثر برخورد فزیکی به میان امده بود، ازسوی آمریت امور سرحدات، اقوام و قبایل. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۴:۳۹
Background image

تدویر نشست تحت عنوان ثبات نظام اسلامی، وحدت وانسجام مردم در ولایت لوگر

چهارشنبه ۴ محرم الحرام ۱۴۴۶    
 
الحاج ملا نورالله نوری سرپرست وزارت امورسرحدات، اقوام و قبایل، مولوی محمد علی جان احمد معین جرگه ها و هماهنگی امور قبایل و هیئت همراه شان در جریان سفر. . .

BACK TO NEWS