ملاقات سرپرست وزارت امورسرحدات،اقوام وقبایل با شماری ازعلمای دینی و بزرگان ولسوالی دندپتان ولایت پکتیا

mobta_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۲ - ۱۷:۴۰
mobta

یکشنبه 29 جمادی الثانی ۱۴۴۴

محترم الحاج ملا نورالله نوری سرپرست وزارت امورسرحدات، اقوام وقبایل قبل از ظهر امروز با شماری از علما، بزرگان قومی ولسوالی دند پتان ولایت پکتیا در دفتر کاری خویش دیدار به عمل آوردند. در این ملاقات علماء وبزرگان قومی ضمن شریک ساختن یک سلسله مشکلات و نیازمندی های خود با محترم الحاج ملا نورالله نوری، هم چنان راجع به تامین وحدت ملی، حمایت از نظام اسلامی، نقش بزرگان قومی درتامین امنیت ، رشد اقتصادی وموضوعات دیگر بحث و تبادل نظر صورت گرفت و از سرپرست وزارت امورسرحدات، اقوام وقبایل خواستند که مشکلات و نیازمندی آنان را به مراجع ذیربط برساند. سپس محترم الحاج ملا نورالله نوری از حضور علما وبزرگان قومی اظهار سپاس وقدردانی نموده گفت: الحمدلله از برکت قهرمانی های مردم کشور و مجاهدین امارت اسلامی افغانستان است که امروز خوشبختانه یک نظام اسلامی حاکم داریم و در سراسر کشور تمام مردم در فضای امن زندگی می کند. محترم نوری افزود که نزد امارت اسلامی تمام اقوام از یک امتیاز واحد برخوردار بوده ومسوولیت نظام امارت اسلامی افغانستان است که مشکلات شما در حدود امکانات حل وفصل گردد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۹:۴۸
Background image

حل وفصل منازعه در ولایت کنر

۱۴۴۵/۸/۱۶هـ ق

ریاست امور سرحدات، اقوام وقبایل ولایت کنر  اختلافات  میان قوم مومند را طی یک جرگه حل وفصل نمود. 

در این جرگه ملا تحمید الله ( غازی) رئیس امور سرحدات، اقوام وقبایل، علمای. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۹:۳
Background image

برگزاری نشست وحدت و همبستگی در ولایت هرات

۱۴۴۵/۸/۱۷ھ ق


وزارت امور سرحدات، اقوام و قبایل نشست بزرگ مردمی را در ولایت هرات  تحت عنوان استحکام نظام اسلامی و تقویت وحدت ملی دایر نمود .


در این نشست الحاج ملا عبدالخالق عابد  معین. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۸ - ۱۴:۲
Background image

دیدار با بزرگان قومی ولایت بادغیس

۱۷\۸\۱۴۴۵  هـ ق

 الحاج  ملا نورالله نوری سر پرست  وزارت امور سرحدات، اقوام و قبایل با شماری ازبزرگان قومی ولسوالی سنگ آتش  ولایت بادغیس ملاقات نمود.

در ابتدا بزرگان قومی  برخی از. . .

BACK TO NEWS