دیداربا بزرگان ومتنفذین قومی

mobta-af
پنجشنبه ۱۴۰۱/۳/۱۹ - ۱۳:۱۸
mobta

محترم ملا نورالله نوری سرپرست وزارت امورسرحدات، اقوام وقبایل امروز پنجشنبه با شماری از بزرگان ومتنفدین قومی ولسوالی اندړ ولایت غزنی درحالیکه محترم مولوی محمد اسماعیل غزنوی نیز حضود داشت در تالار کنفرانسهای این وزارت ملاقات نمودند. درابتدا این دیدار بزرگان ومتنفذین قومی استقرار نظام اسلامی را یک نعمت الهی دانسته گفتند : همه افغانها برای پیروزی جهاد برحق مردم افغانستان علیه اشغالگران قربانی داده اند که در نتیجه فداکاری وقربانی های آنان جهاد به پیروزی رسید ودر کشور نظام اسلامی تحکیم یافت. آنان همچنان یک سلسله خواسته ها ومشکلات شان را ازجمله اعمار وبازسازیی دوباره تعمیر ادارات دولتی ، کمبود داکتران متخصص درشفاخانه این ولسوالی وآغاز کار اعمار بند آبی که کار سروی آن قبلا تمام شده بود را با سرپرست وزارت امورسرحدات، اقوام وقبایل در میان گذاشته خواستار رسیدگی به مشکلات شان گردیدند. سپس محترم نورالله نوری ضمن خوش آمدید وخیرمقدم به بزرگان ومتنفذین قومی از فداکاری ها وقربانی های آنان در زمان جهاد قدردانی نموده گفت: وزارت امورسرحدات وقبایل پل ارتباط میان مردم ودولت است ودروازه آن بروی همه باز می باشد ، محترم نورالله نوری درادامه افزود که رسیدگی به خواسته ها ومشکلات شما را وظیفه خود میدانم تلاش می نمایم که نیازمندی ها ومشکلات شمار را به مراجع ذیربط برسانم تا به آن رسیدگی صورت گیرد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۶:۱۷
Background image

برگزاری نشست بزرگ ثبات نظام اسلامی ، وحدت و انسجام مردم در ولایت پنجشیر

چهارشنبه ـ ۱۱/۱/۱۴۴۶

وزارت امور سرحدات، اقوام و قبایل نشست بزرگ مردمی را تحت عنوان ثبات نظام اسلامی، وحدت و انسجام میان مردم را با اشتراک الحاج مولوی محمد علی جان احمد معین جرگه ها و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۱۹:۳۲
Background image

دو منازعه جداگانه که در ولایت سمنگان میان مردم مشکلات را به وجود آورده بود حل و فصل گردید

دو منازعه در ولایت سمنگان یکی آن در نتیجه حادثه ترافیکی در اثر آن یک تن کشته شده بود و دیگر آن میان دو شخص در اثر برخورد فزیکی به میان امده بود، ازسوی آمریت امور سرحدات، اقوام و قبایل. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۴:۳۹
Background image

تدویر نشست تحت عنوان ثبات نظام اسلامی، وحدت وانسجام مردم در ولایت لوگر

چهارشنبه ۴ محرم الحرام ۱۴۴۶    
 
الحاج ملا نورالله نوری سرپرست وزارت امورسرحدات، اقوام و قبایل، مولوی محمد علی جان احمد معین جرگه ها و هماهنگی امور قبایل و هیئت همراه شان در جریان سفر. . .

BACK TO NEWS