امضاء تفاهم نامه همکاری دوجانبه  با موسسه TLO در بخش های مختلف

mobta_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۲ - ۲۰:۱۵
Mobta

سه شنبه ۱۴۴۴/۱۱/۳

تفاهم نامه همکاری میان وزارت امور سرحدات، اقوام وقبایل و موسسه ارتباطا ت ( TLO)  در بخش های آگاهی عامه، حل اختلافات قومی، تشخیص مشکلات و نیازمندی ها مردم به  امضاء رسید.

در این نشست ملا عبدالخالق عابد معین جرگه ها و هماهنگی امور قبایل، مولوی احمد طه قادری معین مسلکی،  روسای وزارت، عبدالرحیم خرم معاون موسسه ارتباطات و هیئت همر اه شان حضور داشتند.

در ابتدا متن تفاهم نامه به سمع همه اشتراک کنندگان رسانیده شد، سپس محترم خرم معاون موسسه متذکره هدف از این تفاهم نامه را در مطابقت به پالیسی این وزارت نزدیک ساختن مردم و اقوام و حل مشکلات آنان یاد نموده گفت: موسسه ارتباطات یک نهاد غیر دولتی می باشد که در بخش ایجاد ارتباط بهتر میان حکومت ومردم، حل اختلافات قومی، برگزار نشست های انسجام در ولایات، ارتقای ظرفیت متنفذین قومی  فعالیت می نماید، در هماهنگی با شما در بخش های نامبرده در مرکز و ولایات فعالیت های خود را به پیش میبرد.

Mobta

متعاقبا محترم عابد معین جرگه ها به هیئت خوش آمدید گفته افزود: اینکه  نظام اسلامی در کشور قائم می باشد و مردم در گلیم وحدت نشسته اند، حقوق همه اقوام محفوظ است. وی هم چنان گفت: افغانستان خانه مشترک همه می باشد و برای خدمت به آن همه یکجا کار می کنیم. وی به اشاره به ماده های تفاهم نامه گفت: هدف همه ما و شما خدمت به مردم و فراهم کردن سهولت برای آنها است، خدا(ج) کند که این کار را بصورت درست به پیش ببریم.

در اخیر محترم قادری به هیئت اطمینان داده بیان داشت: تمام ادارات و مسئولین امارت اسلامی متعهد به اطاعت می باشند، من اطمینان میدهم که فعالیت های شما در هر بخش کشور بصورت بهتر به پیش میرود و حکومت در این راستا با شما همکاری می نماید.

نشست با امضای تفاهم نامه پایان یافت.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۹ - ۲۰:۴۳
Background image
دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۸ - ۲۳:۱۴
Background image
یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۷ - ۲۰:۱۶
Background image

BACK TO NEWS