تدارک پروژه نصب دروازه و شیشه های زرهی تعمیر اداری وزارت, اعمار یک باب هنگر و ترمیم سیستم برق بلاک سوم تدریسی لیسه خوشحال خان

mobta-af

Publish Date

Closing Date

شماره دعوت به دواطلبي: (MOBTA/1398/NCB/OPT/w.003).

وزارت امورسرحدات وقبايل از تمام داوطلبان واجد شرايط دعوت مي نمايد تا در پروسه تهیه و  تدارك پروژه نصب دروازه و شیشه های زرهی تعمیر اداری وزارت, اعمار یک باب هنگر و ترمیم سیستم برق بلاک سوم تدریسی لیسه خوشحال خان این وزارت  بابت سال مالی 1398 اشتراك نموده و آفرهاي سربسته خويش را مطابق شرايط شرطنامه به لسان (دري و یا پشتو) طبق قانون وطرزالعمل تداركات عامه افغانستان به  تاريخ  (01/07/1398) ساعت 09:30 بجه قبل از ظهر در صندوق آفرها در ریاست تدارکات انداخته و در جلسه آفر گشائی بتاریخ (01/07/1398 ) ساعت 10:00 بجه قبل از ظهر حاضر گردند

تضمين آفر مبلغ (162,000) یک صدو شصت و دو هزار افغاني بوده که داوطلبان آنرا به شکل گرنتی بانکی و یا پول نقد در داخل آفرهای سربسته خویش در روز ضرب الاجل تعین شده ارایه بدارند.

از داوطلبان تقاضا میشود تا ضم جواز فعالیت شرایط اهلیت مندرج شرطنامه را مد نظر بگیرند. تمام داوطلبان واجد شرایط می توانند شرطنامه را از ریاست تدارکات، وزارت امور سرحدات و قبایل به شکل سافت در فلش و یا از طریق ویب سایت اداره تدارکات ملی اخذ نمایند .  

آدرس : رياست تدارکات منزل تحتاني وزارت امورسرحدات وقبائيل مکروریان سوم جوار ستره محكمه. ضرب الاجل برای تسلیمی آفــرها تاریخ         { 01 /07/1398  ساعت 09:30  بجه قبل از ظهر} میباشد.

داوطلبان مکلف هستند الی تاریخ فوق الذکر آفر های خویش را همراه با تضمین آفر بطور سر بسته، مهر شده و با ذکر اسم پروژه و نمبر تشخیصیه پروژه مربوطه در "صندوق آفرها" در ریاست تدارکات انداخته و در جلسه آفر گشائی به تاریخ (01/07/1398) ساعت 10:00 بجه قبل از ظهر حاضر گردند.  

 

More tenders

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۷
Background image

موضوع : اعلان تصمیم اعطایی قرارداد تدارک البسه باب

بدین وسیله به تاسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود وزارت امور سرحدات و قبایل در نظر دارد پروژه تدارک البسه باب مورد ضرورت خویش را بابت سال مالی . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۱
Background image

موضوع : اعلان داوطلبی پروژه اعمار دو عدد ذخیره آب لیسه پیر محمد کاکر

وزارت امورسرحدات وقبائيل از تمام داوطلبان واجد شرايط دعوت مي نمايد تا در پروسه تهیه و تدارك پروژه اعمار دو عدد ذخیره آب لیسه پیر محمد کاکر این وزارت بابت سال مالی 1399 که مورخ 23 . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۹:۱۸
Background image

موضوع : اعلان تصمیم اعطایی قرارداد تدارک (13) قلم ترکاری باب و میوه جات موسمی

بدین وسیله به تاسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود وزارت امور سرحدات و قبایل در نظر دارد پروژه تدارک (13) قلم ترکاری باب و میوه جات موسمی مورد . . .

Back to tenders